Witamy w Champion Academy Oborniki

Witamy w Champion Academy Oborniki
Witamy w Champion Academy Oborniki
Witamy w Champion Academy Oborniki

Jesteśmy grupą ambitnych sportowców i nauczycieli tworzących z pasją miejsce przyjazne dla każdego - w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. Champion Academy to miejsce umożliwiające wszechstronny rozwój,poprawę zdrowia, ale przede wszystkim dobrą zabawę.

Pierwsze kroki stawialiśmy już w roku 2008 prowadząc treningi karate, a także tworząc edukację sportową dla przedszkoli i szkół. Z latami, dzięki zdobytemu doświadczeniu i zaufaniu Klientów nasza oferta poszerzona została o szereg usług sportowych: gimnastykę i akrobatykę, zajęcia z pływania, grupowe treningi sportowe dla dorosłych oraz treningi personalne.

We wrześniu 2021 roku powstało Centrum Edukacji, prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, które obejmuje : zajęcia z języków obcych z polskimi lektorami oraz native speakerami, korepetycje przedmiotowe - między innymi z języka polskiego, matematyki, chemii, wsparcie dziecka, w którego ofertę wchodzą: logopedia, kodowanie, zajęcia wyrównawcze, sensoplastyka. Tworzymy również niezapomniane imprezy urodzinowe dla dzieci i młodzieży.

Sercem Champion Academy jest nasz budynek, w którym znajdują się specjalistyczne sale sportowe oraz pomieszczenia do zajęć edukacyjnych wyposażone w nowoczesne środki i materiały dydaktyczne.

Tworzymy Champion Academy z pasją i zaangażowaniem. Proponujemy naszym Klientom wysokiej jakości usługi oparte na własnych autorskich ofertach. Jesteśmy z Wami w stałym kontakcie, dzięki czemu jesteśmy odpowiadamy wyczerpująco na każde pytanie.

Nasza kadra to ambitni ludzie pełni pomysłów i oddania pasji dla których priorytetem jest dobro i zadowolenie Klienta. Nikt nie trafia do nas przez przypadek. Mamy wspólne cele i razem do nich dążymy.

696 162 080
blochacademy@gmail.com
Gołaszyńska 35, Oborniki