Witamy w Champion Academy Oborniki
Witamy w Champion Academy Oborniki
Witamy w Champion Academy Oborniki
Witamy w Champion Academy Oborniki
Jesteśmy grupą ambitnych sportowców i nauczycieli tworzących z pasją miejsce przyjazne dla każdego, w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach. Miejsce umożliwiające wszechstronny rozwój,poprawę zdrowia, ale przede wszytkim dobrą zabawę.
Pierwsze stawialiśmy już w roku 2008 prowadząc treningi karate dla dzieci, młodzieży, obsługując placówki przedszkolne oraz szkolne z zajęć karate i gimnastyki, organizując obozy oraz półkolonie letnie i zimowe.
Z latami, dzięki zdobytemu doświadczeniu i szybkiemu zaufaniu Klientów nasza oferta poszerzona została o szereg usług sportowych: gimnastykę i akrobatykę, zajęcia z pływania, grupowe treningi sportowe dla dorosłych oraz treningi personalne.
We wrześniu 2021 roku powstało Centrum Edukacji, prowadzone przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli, które obejmuje zajęcia z języków obcych, z polskimi lektorami oraz zagranicznymi native speakerami, korepetycje przedmiotowe - między innymi z języka polskiego, matematyki, chemii, wsparcie dziecka, w którego ofertę wchodzą: logopedia, kodowanie, zajęcia wyrównawcze, sensoplastyka. Tworzymy również niezapomniane imprezy urodzinowe dla dzieci i młodzieży.
Serce Champion Academy jest nasz budynek, w którym znajdują się specjalistyczne sale sportowe oraz pomieszczenia do zajęć edukacyjnych, wyposażone w nowoczesne środki i materiały dydaktyczne.
Tworzymy Champion Academy z miłością. Proponujemy naszym Klientom wysokiej jakości usługi oparte na własnych ofertach. Jesteśmy z nimi w stałym kontakcie, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć wyczerpująco na każde pytanie.
Nasza kadra, to ambitni ludzie pełni pasji i zaangażowania, dla których priorytetem jest dobro i zadowolenie Klienta. Nikt nie trafia do nas przez przypadek. Mamy wspólne cele i razem do nich dążymy.
696 162 080
blochacademy@gmail.com
Gołaszyńska 35, Oborniki